statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo na koniec rundy

• autor: Demjan77, 2013-11-10 21:28

W ostatniej kolejce tej rundy Unia mierzyła się z beniaminkiem, Popradem Muszyna. Gra toczyła się na ciężkim boisku, a mecz nie układał się od początku po naszej myśli. Gospodarze wykorzystali nasze błędy i prowadzili 2:0. Do przerwy Unia zdobyła kontaktową bramkę. Adrian Zybiński zagrał prostopadłą piłkę do Damiana Ochmana, a ten mijając obrońcę trafił do siatki. Po przerwie Poprad miał kilka dogodnych sytuacji. Dobrą zmianę w dzisiejszym meczu dał Dominik Pasierbek. Jakub Bielawski dograł na skrzydło do debiutującego dziś Arkadiusza Rysia, a ten dośrodkował w pole karne i do siatki trafił Dominik Pasierbek. Po tej bramce zrobiło się zamieszanie na boisku, w efekcie czego sędzia dał 4 czerwone kartki. Po dwie dla zawodników z obu drużyn. Bramka trzecia dla naszego zespołu padła po tym, jak Damian Ochman mijając dwóch obrońców wyszedł sam na sam i zdobył bramkę. Unia broniła się jak mogła. W samej końcówce Dominik Pasierbek minął na skrzydle dwóch obrońców, zszedł z piłką do środka i uderzył obok bezradnie interweniującego bramkarza.